Взято під варту інформатора терористичної організації «ЛНР»

Прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому СВ УСБУ в Луганській області за ч. 1 ст. 258-3 КК України за фактом сприяння діяльності терористичної організації. Про це повідомляє Прес-служба прокуратури Луганської області.

У ході розслідування встановлено, що мешканець Марківського району Луганської області повідомляв телефоном представнику терористичної організації «ЛНР» інформацію щодо місць дислокації та маршрутів слідування  військової техніки і особового складу Збройних Сил України та правоохоронних органів України, задіяних у проведенні АТО на території Марківського, Біловодського, Новопсковського та Новоайдарського районів Луганської області.

За вказаним фактом особі повідомлено про підозру у вчиненні злочину та слідчим суддею обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Санкція ч. 1 ст. 258-3 КК України передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.