Ватажки “ЛНР” завалюють Луганськ трупами

Луганчани обурені кричущим випадком, пов’язаним зі смертю чоловіка на зупинці недалеко від басейну “Динамо” в окупованому Луганську, передають ЗМІ.

Чоловік очікував автобус, раптово впав, почав хрипіти та в результаті помер. Очевидці особисто телефонували в поліцію та швидку допомогу, але ніхто не приїхав за викликом.

Деякі розповіли, що неприкритий труп лежав на зупинці більше п’яти годин. Пізніше, біля нього крутилися слідчі, а навколо носилися люди та машини. А труп продовжував лежати на землі.

Інші очевидці заявили, що у загиблого не було документів та розповіли жахливі випадки, свідками яких вони були. Один з учасників дискусії повідав про те, що у минулому році чоловік вистрибнув з 10 поверху. Служби приїхали на місце події лише через шість годин та не дозволяли родичам підходити до тіла.

На весь окупований Луганськ залишився тільки один судмедексперт. Як повідомила учасниця дискусії, у неї померла свекруха. Сім’я чекала на фахівця з 11 ранку до години ночі. Він приїхав та заявив, що скоро по всьому Луганську будуть лежати трупи, а “владі” буде все одно. Бойовики ділять “бюджет”, а на людей їм наплювати.

Источник: znaj.ua