В Україні відповіли на істерику в ЛДНР

В результаті аварії перестали подавати воду на окуповані території.

Російські та сепаратистські ЗМІ б’ють на сполох з приводу того, що вночі 11 березня «без попередження» було припинено подачу води на окуповану частину Луганщини з Західної фільтрувальної станції. У Москві вже поспішили «звинуватити» в цьому безпосередньо Київ, а в Луганську заявляють, що розрахувалися за спожиту в січні воду (в січні, Карл! А до січня і після нього? Нагадаємо, борги за воду ЛНР перевищують суму в 220 мільйонів гривень) .

У прес-службі підприємства «Луганськвода» повідомили місцевим сепаратистських виданням про те, що о 3.00 без направлення офіційних повідомлень про те, що буде припинено водопостачання, воно припинилося. Сама станція знаходиться на північному березі Сіверського Дінця на території, контрольованій ВСУ. Таким чином в ЛНР довелося змінити графік подачі води в міста Первомайськ, Стаханов, Кіровськ, Брянка, Алчевськ, Перевальськ, Красний Луч та Антрацит.

При цьому без води опинилися і на деяких територіях, підконтрольних Україні. Так, представники КП «Попаснянський районний водоканал» пояснюють, що причина їм відома. Справа в тому, що на ЗФС припинили подачу води в зв’язку з аварією на магістральному водоводі діаметром 1200 мм.

Україна планувала до вечора завершити ремонт на ЗФС і сьогодні вдень повністю відновити водопостачання. Тобто ніякої диверсії не було і роздута істерика, як завжди, носила пропагандистський характер.

Крім того, сайти бойовиків повідомляють, що 6 березня вода не надходила з Петровської насосної станції, яка забезпечує водопостачанням селища Слов’яносербського району та Луганськ.

Джерело: rpl.net.ua