У Росії пояснили, коли визнають “ДНР” та “ЛНР

Російська Федерація може визнати самопроголошені «ЛНР» та «ДНР» у тому випадку, якщо ситуація на Донбасі і надалі буде загострюватися а українська армія перейде до активного наступу. Про це розповів керівник комітету Державної думи РФ з питань країн СНГ Калашников Леонід, передає replyua.net.

«Якщо українська влада і надалі буде продовжувати ігнорувати вимоги Мінських домовленостей, знущатися над людьми, морити їх голодом та залишати без опалення, то російська сторона буде приймати непередбачувані рішення», – сказав він. В той самий час Калашников наголосив, що у такій ситуації Російська Федерація може визнати самопроголошені «ДНР» та «ЛНР» для того, щоб захистити людей, які там живуть.

В той самий час росіянин зазначив, що часто знаходить зв’язки ситуації на Донбасі з Абхазією та її сценарієм. «Спочатку були визнані документи. Але також президент України Петро Порошенко має стати таким, як колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі. Тобто, якщо буде реальний наступ Збройних сил України, то Російська Федерація буде приймати радикальні рішення для збереження безпеки на території молодих республік», – наголосив глава комітету Держдуми Леонід Калашников.