Тернопільщина відзначить День Незалежності на нескореній горі

«Народжені вільними і залишимось нескореними» саме під таким гаслом на Тернопільщині відзначатимуть 25-у річницю з Дня Незалежності України. Місцем цьогорічного святкування стане гора Бона, що на Кременеччині. Саме вона є символом величі, сили та незламності українського народу, адже ні одна навала монголо-татарських орд так і не змогла підкорити легендарну фортецю збудовану на Боні.

Ініціатором такого формату святкування стала Тернопільська обласна державна адміністрація, яка впродовж останніх декількох років спрямовує свою роботу на відкриття та представлення українцям всієї краси та унікальності свого краю. Це входить і в стратегію Тернопільщини, суть якої полягає в активному розвитку та приділенню максимальної уваги до районів та малих міст області.

Відтак, над мурами славетного Кременецького замку 24 серпня замайорить блакитно-жовтий Прапор і пройде всеукраїнський флешмоб, під час якого залунає Гімн України всіма її голосами.

Такий формат святкування Дня Незалежності є унікальною новинкою не лише для Тернопільського краю, а й для інших областей нашої держави. Оскільки практика відзначення масштабного дійства не в обласному центрі не є поширеною.