Ситуація на дорогах Луганщини – контрольована

Як повідомили Параллель-медиа у прес-службі Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, про це на брифінгу для ЗМІ, що відбувся 26 січня у прес-центрі Луганської облдержадміністрації, розповів перший заступник Служби автомобільних доріг у Луганській області Вадим Данієлян.

Державна служба автомобільних доріг у Луганської області обслуговує 3614 км автомобільних доріг загального користування. Цієї зими на дорогах області працює 141 одиниць техніки.

Шляховики вже використали 14 тис. тонн протиожеледніх матеріалів та 55 тис. тонн палива для заправки снігозбиральної техніки. Це половина ресурсів, від тих що передбачалося витратитицієїзими.

Вадим Данієлян зазначив,ще не виділенікошти на середній та капітальний ремонт доріг на цей рік. Відповідна програма будівництва автодоріг у регіоні буде затверджена у березні, але кошти на експлуатацію доріг загального користування на поточній рік є.

«У регіоні не зафіксовано ДТП з тяжкими наслідками, пов’язаних з погіршенням погодних умов. Ситуація важка, але проїзд не території Луганської області забезпечений»,- підсумував Вадим Романович.

Джерело:  Паралель Медіа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *