Рятувальники Луганщини відвідали дитячий дошкільний заклад

3 травня рятувальники Кремінського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України у Луганській області завітали до дитячого дошкільного закладу м. Кремінна «Катруся».  Приводом даного  візиту стало запрошення керівництва закладу на  Тиждень безпеки життєдіяльності, пише сайт КАМЕННЫЙ БРОД з посиланням на ДСНС у Луганській області.

Рятувальники у дитячому садку провели різноманітні заходи на відповідні тематики: проводилися конкурси малюнків, дидактичні ігри, обговорення правил поведінки у разі виникнення надзвичайних ситуацій, ігри-тренінги, сюжетно-рольові ігри. Крім дітей до профілактичної роботи залучалися їх батьки, з якими рятувальники провели письмові  опитування щодо визначення обізнаності батьків у питаннях запобігання та реагування на надзвичайні ситуації.

Щоб продемонструвати рятувальникам здобуті навички, вихованці дитячого садку  розіграли казку «Небезпечні пригоди у лісі».

Найцікавіше малечу чекало наприкінці зустрічі: вогнеборці показали спеціальні бойові костюми, апарати дихання для роботи у задимленому середовищі,  дозволили малечі уявити себе в ролі рятувальників, посидіти у кабіні пожежного автомобіля, приміряти захисні каски, подивитися як подається вода для гасіння пожежі.

Із великим захопленням пройшла зустріч малечі з рятувальниками. Та головне, що цікаві протипожежні заходи не лише викликали радість на обличчях дітей, а й сформували навички пожежобезпечної культури. За словами вихователів така спільна позакласна робота є дуже корисною та потрібною у виховному процесі дошкільнят, адже виховує у дітей знання про пожежну безпеку, вміння правильно вести себе у пожежонебезпечних ситуаціях, тож знадобиться їм у повсякденному житті.

Джерело: КАМЕННЫЙ БРОД