Розпочинається другий етап блокади «ЛДНР»

Депутат від партії «Самопоміч» та колишній командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко оголосив про другий етап блокади непідконтрольних Україні територій Донбасу.

Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Ветерани Війни за Незалежність перейшли до другого етапу блокади торгівлі з окупантами безпосередньо в «зоні АТО». Поїзди, фури, трафік. Ви запитували, чим можете допомогти хлопцям? Зараз дуже допоможе просто поширення інформації. Допомога репостом. Кожен репост це плюс до інформованості суспільства про їхні дії. Це мінус одна куля в бік добровольців, мінус одна сфальсифікована кримінальна справа. Ветерани кажуть, що без підтримки народу – вони «нуль без палички». Десь праві, десь перебільшують. Давайте допоможемо їм. Дякую!», – написав Семенченко.

Нагадаємо, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука звинуватив Семенченка в політичному піарі на «блокаді» і заявив: «Це не ветерани АТО зробили таку заяву, тому що до мене надійшла величезна кількість заяв від інших ветеранів АТО, які просять навести нарешті порядок».

Джерело: firstsocial