Росія хоче урізати витрати на утримання “республіки”

Росія хоче скоротити витрати на утримання так званої “ЛНР”, усунувши посередників при постачанні нафти і бензину бойовикам. Про це повідомив координатор групи “Інформаційний спротив”, народний депутат Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, російське керівництво намагається знизити прямі фінансові витрати на утримання “ЛНР”, підвищивши ефективність “енергетичного сектору республіки”. “Зокрема, у зв’язку з неефективністю діяльності нафтопереробних компаній “ЛНР”, причиною чого є російські “посередники” у контрабанді нафтопродуктів на Донбас, російські “куратори” планують реалізувати низку реформ в енергетичній сфері “республіки”. Так, передбачається змінити порядок продажу російської нафти і бензину в “ЛНР”, викинувши зі схеми приватних “посередників” з РФ і перейшовши на прямі поставки підприємству”Луганскнефтепродукт” (“державне унітарне підприємство”, створене в 2015 р. за розпорядженням ради міністрів ЛНР” № 02-05/28/15, центральний офіс розташовано за адресою: м. Луганськ, вулиця Совєтська, 38)”, – написав Тимчук.

“Наразі контрабанда нафтопродуктів з РФ здійснюється через російські приватні фірми-посередники, які беруть свій “процент” від суми поставки. За підрахунками російських “кураторів”, після їх усунення зі схеми “уряд ЛНР” зможе забезпечити додаткові надходження до бюджету в розмірі 20-30 млн руб. щомісяця за рахунок коштів, які раніше йшли “посередникам” у реалізації нафтопродуктів”, – зазначив координатор групи “Інформаційний спротив”.