Плотницькому у “ЛНР” вже знайшли заміну

У так званій “ЛНР” незадоволені катастрофічними справами у недореспубліці, відтак нинішнього вождя терористів найближчим часом може замінити інша людина.

Як йдеться у матеріалі ресурсу “Апостроф”, нещодавня заява Болотова, що Плотницький обстрілював Луганськ у 2014-му, спровокувала справжній скандал в рядах прихильників сепаратистів.

А деякі з них відразу ж звинуватили Плотницького, вкрай непопулярного серед населення “ЛНР”, в підкилимних іграх і провокаціях 2014-го.

На їхню думку, бойовики нинішнього вождя недореспубліки влітку того року умисно розхитували ситуацію на підконтрольній ЛНР території та підставляли Болотова перед місцевим населенням, який вважав, що він не в змозі забезпечити безпеку міста.

Однак, як зазначається в матеріалі, гучна заява Болотова мала й інший ефект.

Так,у середовищі опозиційно налаштованих до Плотницького прихильників так званої “новоросії” поповзли чутки, що колишній “голова” “ЛНР”, який залишив “республіку” ще в 2014 році, може знову повернутися в крісло очільника недореспубліки та саме з цією метою “розкручує” історію з обстрілом Луганська бойовиками “Зорі”.

Щоправда, джерело, пов’язане з “адміністративними структурами “ЛНР”, зазначило, що у Болотова немає жодних досягнень, крім того, що він став першим керівником “республіки”.

При ньому були хаос, обстріли міст, розгул бандитизму, повна втрата управління. Хто, що хотів, те й робив. Не дуже розумію, який саме у нього є авторитет для повернення в “ЛНР”, – зауважив співрозмовник видання.

За його словами, наймовірніше Плотницького можуть замінити на колишнього главу “Народної ради” Олексія Карякіна, якого у “ЛНР” звинувачують в підготовці державного перевороту”.

Джерело: 24 канал