Оприлюднено жорсткий прогноз щодо Донбасу

Після повернення під контроль України Донбас чекає неминуча деіндустріалізація.

Про це в інтерв’ю одному з видань повідомив російський публіцист Володимир Голишев. За його словами, теза про те, що «Донбас годує Україну» – не більше, ніж міф. «Застарілі галузі, які доїдали радянський спадок, в їх нинішньому вигляді, скоріше, є каменем на українському бюджеті, ніж джерелом його поповнення. Насправді ж, подальше функціонування цих підприємств є великою проблемою, тому що самі по собі, без підтримки українського бюджету, вони просто нерентабельні і можуть стати кандидатами на банкрутство. Цей процес, нарешті, повинен відбутися», – сказав публіцист.

На думку Голишева, олігархічний клас «позбавляє Україну майбутнього», і тільки після його усунення країна отримає шанс. «Нехай вони збанкрутують, і нехай змінять профіль всій цій території», – заявив він.

За його оцінками, після того як Донбас повернеться під контроль Києва, буде певна деіндустріалізація цього регіону, в той час як вугледобувна галузь «згорнеться до тих розмірів, які нададуть справжній сенс для видобутку вугілля».

Джерело: politic.kiev.ua