На Луганщині завідувачку кафедри затримали на хабарі від студентки

20 січня працівники Управління захисту економіки (УЗЕ), слідчого відділу Національної поліції в Луганській області та прокуратури спільно з СБУ в Чернігівській області затримали викладачку одного з вишів.

За здачу академічної заборгованості освітянка отримала від студентки 2870 гривень хабара.

У зв’язку з переведенням студентки до університету з іншого учбового закладу, виникла академічна заборгованість. За її успішну здачу завідувач кафедри національного Університету вимагала від дівчини хабара. Громадянка звернулась до правоохоронних органів.

Під час отримання неправомірної винагороди завідувачку кафедри затримали в службовому кабінеті. Правоохоронці вилучили 2870 гривень, отримані від студентки за здачу заборгованості.

Відкрите кримінальне провадження за статтею 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

40-річній зловмисниці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

На даний час тривають слідчо-оперативні заходи. Вирішується питання щодо обрання затриманій міри запобіжного заходу.

Джерело: vnz.org.ua