На Луганщині розпочався ІІІ раунд вакцинації від поліомієліту

Як повідомляє заступник начальника управління з організації надання медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації Ілона Карпенко, 15 січня у м. Києві відбулося засідання штабу з питань організації проведення ІІІ раунду додаткової вакцинації від поліомієліту, під час якого розглядали питання необхідності перенесення строків проведення вакцинації у зв’язку із загостренням ситуації із захворюваннями на гострі вірусні інфекції. Учасники засідання ухвалили рішення розпочати ІІІ раунд вакцинації у намічені строки, у зв’язку з чим 25 січня він стартував у Луганській області. 


Ілона Карпенко зауважила, що в лікувальних закладах області створені всі умови для обмеження контакту з дітьми, хворими на гострі вірусні інфекції. Вона також повідомила, що районні та міські педіатри щодня надають до Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації інформацію щодо кількості дітей, вакцинованих від поліомієліту, яка, у свою чергу, сумується та передається до МОЗ України. 


Ілона Карпенко зазначила, що на сьогодні жодного випадку захворювання поліомієлітом на Луганщині не зафіксовано, робота щодо інформування населення стосовно необхідності проведення профілактики захворювання поліомієлітом ведеться на належному рівні.