“Міністр ЛНР” оформив своїм дочкам українське громадянство

“Чиновники ЛДНР”, розуміючи безперспективність “громадянства” в псевдореспубліках оформляють своїм дітям українські паспорти. Про це повідомляє Donbass.UA.

Автори колективного блогу Луганського інформаційного опору patria-0-muerte повідомляють про те, що “міністр зв’язку і масових комунікацій ЛНР” Михайло Сурженко оформив своїм новонародженим дітям громадянство України.

“Той факт, що широко розрекламовані в сепаратистських ЗМІ паспорти “народної республіки” не діють далі підконтрольних угрупованню Плотницького територій, розуміють і бонзи “ЛНР”. Ці продумані товариші воліють обзавестися будь-яким гідним паспортом, хоч панамським”, – наголошується в публікації.

У їх числі опинився і “міністр зв’язку і масових комунікацій ЛНР Михайло Сурженко у якого 10 лютого 2016 року народилися дві дочки-близнюки – Анна і Анастасія.

“Розуміючи, що записи в ЛеНеРівському РАЦСі не мають юридичної цінності, а його діти можуть стати не те що б громадянами, а людьми, яких формально НЕ ІСНУЄ, Михайло Вікторович поспішив записати своїх маляток громадянками України”, – повідомляють автори блогу patria-0-muerte.

Джерело видання повідомляє, що Сурженко за домовленістю з адвокатом Ігорем Бірюковим (колишнім начальником відділу юстиції Станично-Луганського району), які діяли за дорученням, Анну і Анастасію зареєстрували в українському РАЦСі як громадянок України, які народилися хоч і на окупованій, але все ж українській території міста Луганська.

“Свідоцтва про цей факт було видано батькові дівчаток, який все одно продовжує працювати в “ЛНР” на благо російських агресорів”, – повідомляється в публікації.