Луганщині потрібні нові дороги

Про те, що нашій області уже давно потрібні нові дороги, знають усі.  Однак ця проблема “висить у повітрі” вже кілька років. Є надія на те, що держава дозволить віддавати луганські дороги в концесію. Ми б у цьому випадку отримали сучасні автобани, за користування якими вже багато хто готовий платити.  Однак складається враження, ніби Луганська влада забула про своїх автомобілістів. Та не варто впадати у відчай, адже на Тернопільщині вже почали рухатись у правильному напрямку, тож можливо невдовзі ця тенденція дійде і до Луганщини.

В понеділок, 15 лютого 2016 року, відбулась зустріч представників Тернопільщини на чолі з головою Тернопільської облдержадміністрації Степаном Барною, головою Тернопільської обласної ради Віктором Овчаруком, головою Тернопільської райдержадміністраії Олександром Похилим, начальником Служби автодоріг Тернопільщини Богданом Юликом та представниками міжнародних компаній Nayman&Co Strategy Consulting LTD та Gammon India Limited. Основна мета зустрічі – започаткування співпраці та реалізації спільних проектів в галузі інфраструктури. Представники Тернопільщини представили до уваги гостям презентацію проекту будівництва об’їзної дороги навколо міста Тернопіль на умовах концесії. Потенційні інвестори зацікавились даним проектом, адже в них вже є досвід в успішній реалізації схожих проектів будівництва. В Україні немає прикладів будівництва автомобільних доріг на умовах концесії. А тому сторони дійшли згоди направити Службі автомобільних доріг перелік запитань, які виникли в ході обговорення презентації.

Саме в такому напрямку варто рухатись і Луганській області. Ось таким чином приклад маленького міста повинен спонукати нас до дій та покращень в сфері інфраструктури.