ДНР і ЛНР – це збиткові території для Росії

Новина про створення інтеграційного комітету «Донбас-Росія» є неправдивою. У будь-якому разі нею перейматись не варто, адже Росію території так званих ДНР і ЛНР не цікавлять. Адже вони крім нецікавого окупанту вугілля нічого запропонувати не можуть.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі»сказав екс-депутат російської Думи Ілля Пономарьов.

«На мій погляд, новина про створення інтеграційного комітету «Донбас-Росія» є фейковою. Її запустили ЗМІ тільки для того, щоб про неї говорили. Можливо Росія хоче поспілкуватись, тим самим вкотре порушивши спокій в Україні. В іншому я не бачу сенсу. Адже, якби РФ хотіла відібрати Донбас, то зробила б це і мусила його повністю утримувати. А забезпечення усім необхідним ДНР і ЛНР було б дуже збитковим для агресора», – каже експерт.

Гість програми запевнив, що території ОРДЛО є нецікавими Кремлю. Оскільки звідти Росія не може нічого для себе почерпнути.

«Вугілля, яке є на території Донбасу, зовсім не приваблює Росію. А тому, крім людського ресурсу ДНР і ЛНР, взяти сусідам України нічого. Але ж і мешканців цих територій треба було б утримувати. Росія має ресурси, щоб таке втнути, але не стане. Все тому, що це буде доволі затратно і не вигідно для неї», – переконаний екс-депутат російської Думи.

Росія не стане відбирати території Донбасу, бо в цьому не зацікавлені ні політична еліта, ні громадськість. Набагато зручніше для ворога впливати на Україну внутрішньо.

«Якщо Росія не збожеволіла, то ніякої інтеграції відбуватись не буде. Це б стало дурним кроком з її сторони, адже справа не прибуткова. Тим паче, оскільки ДНР і ЛНР залишаються у складі України, то Росія може впливати на внутрішню ситуацію країни, її ворушити і маніпулювати», – впевнений Ілля Пономарьов.

Джерело: ZIK