Бойовики замовчуть страшні втрати

Реальне число втрат з боку російсько-окупаційних військ і бойовиків постійно зростає. Однак, справжні цифри в більшості випадків явно більше тих, що стають надбанням гласності.

У боевиков на Донбассе крупные потери

Так, за повідомленням офіційного представника Міністерства оборони з питань АТО, посилаючись на дані військової розвідки, тільки за останній тиждень з 5 по 11 грудня російсько-терористичні війська втратили 21 бойовика загиблими і 11 – пораненими.

Найбільша кількість жертв припадає на ділянки, де ведуться активні провокації військ ЗСУ – т. зв. «11-й полк» несе втрати в Авдіївській промзоні на Ясинуватському роздоріжжі. У Луганській області великі втрати понесли т. зв. «6-й полк» і «7-я бригада»

Крім того, за повідомленнями місцевих жителів в Донецькій області на тимчасово окупованій території недалеко від в’їзду до н. п. Комсомольське сталася ДТП за участю вантажівки, що перевозила бойовиків.

Аварія сталась 12 грудня, близько 20:00, в районі місцевого кладовища. Очевидці кажуть, що: «Злетів з мосту дирівський Урал. Зніс всі огородження і дерево. Кажуть, був з вояками». Тим не менш, про потерпілих у результаті цього ДТП командування бойовиків замовчує.+

zik.ua