Боровий: бойовики шантажують Кремль з єдиною метою

Російські найманці на Донбасі зрозуміли, що Кремль повільно, однак упевнено відступає на Донбасі, тому їхня заява про приєднання до Росії є способом хоч якось залишитись в політичній орбіті РФ.

Таку точку зору висловив російський політолог Костянтин Боровий, додавши, що терористи на окупованих територіях мають ресурсів лише на лічені місяці.

«Заяви лідерів бойовиків свідчать про пошук рішень, виходу з тупикової ситуації, коли ясно, що РФ треба забиратися з Донбасу, треба виводити війська, треба припиняти воєнні дії, що вже немає ресурсів для підтримки життєздатності цієї території. Тепер вже бойовикам зрозуміло, що проблема з ресурсами у самій Росії, і їм зараз дуже треба звернути на себе увагу» , – повідомив Боровий у своєму блозі на «Апострофі».

Політолог вважає, що заяви бойовиків пов’язані із їхнім бажанням забезпечити собі безперервне фінансування. Також не останню роль відіграла і українська блокада Донбасу, яка позбавила терористів способів заробітку.

«Тому вони роблять спроби пов’язати зобов’язаннями Кремль, Путіна, і таким чином забезпечити фінансування. З іншого боку, є ще і блокада Донбасу Україною, або правильніше сказати – відмова від фінансування бойовиків, що не залишає їм жодних шансів», – додає політолог.

Боровий також зазначає, що найближчим часом населення із окупованих територій почне масово переселятись в Україну.

Джерело: ГРУШЕВСЬКОГО 5